KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16107302

nr 1610 7302

Albert Theodor Gellerstedt

(1836-1914), Sverige

Signerad, daterad Säter 12/6 -86. Akvarell, bildmått: 17,5x12 cm, yttermått inklusive ram: 30x23,5

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 april 2024
kl 20:47:15

Albert Theodor Gellerstedt

Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt